Середа, 23.10.2019, 13:41

Вітаю Вас Гість | RSS

  Комунальний заклад 
 " Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" 
  Кам'янсько-Дніпровської міської ради 
  Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Свята України
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Програми

OperaFirefoxGoogle ChromeDownload Master
QIPSkypeµTorrentTeamViewer
Dr.Web CureITAvira AntiVirTotal CommanderCDBurnerXP
PicasaIrfanViewCheMaxDAEMON Tools
AIMPKMPlayerBSplayerK-Lite Codec Pack

Установить себе такой Блок
Скрипты и HTML для uCOz

Погода
Каменка-Днепровская

Посетители

Головна » Архів матеріалів

Наші милі діти! Сьогодні ви усі надзвичайно гарні прийшли на своє перше шкільне свято! Не встигнете ви й помітити, як ми усі разом будемо вітати вас із завершенням шкільних років, з отриманням атестатів.

А зараз ваш щасливий учнівський шлях тільки розпочинається! На цьому шляху ми обіцяємо вам свою підтримку любов'ю, порадами, власним досвідом. Нам ще не віриться, що ви всі вже такі дорослі, але ми щиро віримо у ваші таланти та здібності, завдяки яким ви обов'язково досягнете значних успіхів.

Ми обіцяємо визнати вашу самостійність та завжди будемо поруч, щоб не дати залишитися на одинці з минущими труднощами. Ми теж колись зустрічали свій перший дзвоник, свою першу вчительку, своїх перших товаришів, отримували перші домашнє завдання та перші оцінки. Ми з радістю пригадуємо цей час нових знань, цікавих відкриттів та здивувань!

Бажаємо усім вам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання! Ми будемо пишатися вами від усього серця!

Переглядів: 54 | Додав: pankeevaalla | Дата: 09.09.2019 | Коментарі (0)

В комунальному закладі «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Кам’янсько-Дніпровської міської ради відбулась (не) конференція Mini-EdCamp Діти під назвою «Навчаємось граючись – Нова Українська Школа в дії» на яку були запрошені учні, батьки, вчителі.

Edcamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду, уперше був проведений у 2010 році натхненними освітянами із США. На сьогодні понад 2500 заходів у 44-х країнах світу об’єднали учителів з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Наш заклад освіти підтримує цей рух і залюбки вже другий рік поспіль приймає освітян нашої громади, яким небайдужі зміни в освіті.

08 червня 2019 року своїм досвідом поділились вчителі початкових класів Юлія Різниченко, Наталія Заяць, Алла Рак та практичний психолог Ольга Попльовіна разом з учнями. Захід почався з руханки, яка зарядила позитивними емоціями на весь день. Ніхто не міг встояти. На локаціях вчителі разом з дітьми провели майстер-класи, тренінги, квести. Крокуючи екскурсією діти з захватом показали та розповіли про свої досліди з рослинами на пришкільній ділянці, про використання флюгера, про орієнтування на місцевості. Пройшовши стежиною казок необхідно було відгадати загадки, назву казки, героїв.

Команда проекту «Zero Waste School» у складі учнів Олександри Бушуєвої, Юрія Попова, Василя Гурняка, Яни Дудко, Вікторії Вакуленко, Яни Хімченко навчила учасників Mini-EdCamp Діти утилізації побутових відходів, які є джерелом небезпечного забруднення довкілля та одночасно, можуть бути використані, як вторинна сировина для виробництва нових видів продукції, за ум ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: yalo | Дата: 15.06.2019 | Коментарі (0)

КЗ "КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №3"
КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

71304, м.Кам’янка-Дніпровська, вул.Каховська,207 e-mail: kd_school-3@ukr.net тел: (06138)2-15-54


НАКАЗ
Від 30.05.2019                    м.Кам’янка-Дніпровська                               № 09
Про зарахування дітей до складу учнів першого класу

Керуючись законами «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяви батьків

НАКАЗУЮ:

Зарахувати дітей до складу учнів 1-А класу за поданим нижче списком (додається) у кількості 18 учнів. 
Зарахувати дітей до складу учнів 1-Б класу за поданим нижче списком (додається) у кількості 21 учнів. 
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                     В.В. Школьна

 

Переглядів: 86 | Додав: yalo | Дата: 04.06.2019 | Коментарі (0)

Вчителі та учні КЗ «Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Кам'янсько-Дніпровськoї міської ради прагнуть змінити освітній простір на краще. Наші вчителі системно вдосконалюються: отримують нові компетенції, адаптують і використовують досвід на уроках.

Результатами досягнень, отриманих на цих уроках поділяться діти під час (не) конференції в форматі "miniEdCamp Діти"

Захід відбудеться 08 червня 2019 року о 9 годині в корпусі початкової школи КЗ «Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Кам'янсько-Дніпровськoї міської ради за адресою вул. Каховська, 207.

Запрошуємо небайдужих педагогів, батьків, учнів відвідати наш захід. Для участі у (не) конференції попередньо необхідно зареєструватися.

Реєстраційну форму можна знайти за посиланням  реєстраційна ф ... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: yalo | Дата: 23.05.2019 | Коментарі (0)

Актуальною екологічною проблемою нашого краю є утилізація побутових відходів, які є джерелом небезпечного забруднення довкілля та одночасно, можуть бути використані, як вторинна сировина для виробництва нових видів продукції, за умови їх сортування. Не секрет, дехто не знає з чого почати, а дехто просто не розуміє важливість сортування сміття. Команда Zero Waste School КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» у складі вчителів Різниченко Юлії Сергіївни, Коптєвої Алли Василівни, учнів Бушуєвої Олександри, Попова Юрія, Гурняка Василя та за підтримки начальника відділу освіти, молоді спорту виконавчого комітету Кам’янсько-Дніпровської міської ради Вакули Маріанни Юріївни, спробувала подивитися на цю проблему комплексно й вирішити її кардинально, поєднавши зусилля молодого покоління, громади та органів місцевого самоврядування.

Для цього подали заявку на конкурс від Klitschko Foundation для участі команди у проекті «Zero Waste School Ukraine», що проходить у місті Києві. Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проекту. І ми перемогли! Вже на початку травня ми стали одними із щасливчиками, які вийшли у фінал проекту Zero Waste School Ukraine.

Мета проекту - навчити школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допомагає учасникам зрозуміти важливість
їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Дякуючи проекту, ми позн ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: yalo | Дата: 21.05.2019 | Коментарі (0)

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

В нашій школі  було проведено заходи з охорони праці серед учнів 1-11 класів під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці»:

 • Бесіди: «Охорона праці очима дітей», «Безпека в праці – щасливе життя», «Навички безпеки праці формуються в дитинстві», «Праця в житті людини. Попередження нещасних випадків на роботі»;
 • Тренінги: «Безпека праці – запорука здоров’я», «Безпека праці – крок у щасливе майбутнє»;
 • Години спілкування: «Психологія безпеки життєдіяльності», «Основи безпеки праці», «Можливі аварійні ситуації на підприємствах», «Дії школяра під час аварійних ситуацій», «Вплив мобільного телефону н ... Читати далі »
Переглядів: 75 | Додав: yalo | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА оголошено Тиждень імунізації. 

 

Переглядів: 58 | Додав: yalo | Дата: 03.05.2019 | Коментарі (0)

18.04.2019 в КЗ "Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради відбулися тренувальні заходи щодо організації та проведення Дня цивільного захисту.
Мета заходу: відпрацювання дій під час можливого ураження внаслідок аварії на Запорізькій АЕС.

Відеозвіт проведення заходу:

В

Переглядів: 62 | Додав: yalo | Дата: 18.04.2019 | Коментарі (0)

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Звертаємо Вашу увагу, що вже зявилася можливість подати заяву на вступ дитини до школи в електронному вигляді за допомогою он-лайн порталу «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи.

Для цього необхідно:

 1. зареєструватись на сайті,
 2. обрати заклад загальної середньої освіти,
 3. створити заявку та чекати на лист з подальшими вказівками.

За наявності місць, всі діти, для яких була створена заява, потраплять до школи. При недостачі місць право дитини на вступ буде визначатися жеребкуванням.

Детальніші інструкції по роботі батьків і шкіл доступні у розділі ПІДТРИМКА.

Переглядів: 68 | Додав: yalo | Дата: 16.04.2019 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 23 24 »
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Ресурси вчителів
 • Блог директора школи Школьної Валентини Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Різниченко Юлії Сергіївни
 • Блог вчителя початкових класів Лифар Римми Олександрівни
 • Блог вчителя англійської мови Овдієнко Марії Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Заяць Наталії Володимирівни
 • Блог вчителя математики Плющ Валентини Федорівни
 • Блог вчителя початкових класів Усової Ольги Миколаївни
 • Сайт вчителя інформатики Бєльської Ольги Володимирівни
 • Сайт МО вчителів математики, фізики та інформатики
 • Сайт вчителя початкових класів Кліпіліної Неллі Олександрівни
 • Сайт вчителя географії Рибальченко Оксани Сергіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Попитайленко Лідії Валентинівни
 • Блог вчителя російської мови та зарубіжної літератури Осінцевої Наталії Олексіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Громенко Надії Іванівни

 • Друзі сайту
 • Мы на Wiki
 • Газета "Новини дня"
 • Каменка-Днепровская
  /городской портал/

 • Корисні посилання

  чат


  200
  Незабываем скачать "Правила чата" Скачать Мини-чат ucoz

  Вхід до пошти
  Офіційний сайт


  © 2019