Вівторок, 17.09.2019, 13:23

Вітаю Вас Гість | RSS

  Комунальний заклад 
 " Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" 
  Кам'янсько-Дніпровської міської ради 
  Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

Головна | Готуємось до ЗНО | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Свята України
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Програми

OperaFirefoxGoogle ChromeDownload Master
QIPSkypeµTorrentTeamViewer
Dr.Web CureITAvira AntiVirTotal CommanderCDBurnerXP
PicasaIrfanViewCheMaxDAEMON Tools
AIMPKMPlayerBSplayerK-Lite Codec Pack

Установить себе такой Блок
Скрипты и HTML для uCOz

Погода
Каменка-Днепровская

Посетители

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2017

1. ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ: з 6 лютого до 17 березня 2017 року

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) організовує обробку реєстраційних документів абітурієнтів із Дніпропетровської та Запорізької областей

2. ОСНОВНИМ НОРМАТИВНИМ ДОКУМЕНТОМ, ЩО РЕГЛАМЕНТУЄ РЕЄСТРАЦІЮ Є:  

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН України від 10 січня 2017 року№ 25 (Порядок проведення ЗНО).

3. УЧАСНИКИ РЕЄСТРАЦІЇ.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року (шкіл, гімназій, ліцеїв тощо)

 

 

Особи, які не є випускниками старшої школи ЗНЗ поточного року, та вже маютьабо отримають у поточному навчальному році повну загальну середню освіту (атестат)

 

 

 

4. ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

1. Реєстраційна картка, оформлена згідно з вимогами Порядку проведення ЗНО.
2. Копія* паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (для тих осіб, яким станом на 1 вересня 2016 року не виповнилося 16 років і вони ще не отримали паспорт). У разі відсутності паспорта громадянина України, особа подає один з документів, зазначених у пункті 2 розділу IV Порядку проведення ЗНО.
3. Дві фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).
1. Реєстраційна картка, оформлена згідно з вимогами Порядку проведення ЗНО.
2. Копія* документа про повну загальну середню освіту(атестата) або, якщо особа отримає атестат у поточному навчальному році, 
— оригінал довідки з місця навчання, що підтверджує здобуття особою в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти. 
3. Копія* паспорта громадянина України, а в разі його відсутності – один з документів, зазначених у пункті 2 розділу IV Порядку проведення ЗНО.
4. Дві фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

*На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Випадки, у яких до комплекту реєстраційних документів необхідно включити додаткові документи

Інформація для осіб з особливими освітніми потребами

Інформація щодо реєстрації для участі в додатковій сесії в основний термін реєстрації (перереєстрації)

5. ФОРМУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ.

Вам потрібно після 6 лютого 2017 року ввести реєстраційні дані до реєстраційної форми** на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua або на нашому сайті (www.dneprtest.dp.ua), або звернутися до:

відповідального за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте. пункту реєстрації

**ДЕЯКІ АСПЕКТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПІД ЧАС РОБОТИ З РЕЄСТРАЦІЙНОЮ ФОРМОЮ

1. Перед тим, як обирати перелік навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти ЗНО (не більше ніж чотири), з’ясуйте, які саме предмети потрібні для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) на конкретну спеціальність(ця інформація зазначається в Правилах прийому та публікується на сайтах ВНЗ).

2. Оберіть предмети для складання ДПА: українську мову і літературу, математику або історію Українище один навчальний предмет на Ваш вибір (якщо Вам потрібно скласти і математику і історію України можна обрати один із цих предметів 2-м предметом ДПА, а інший 3-м). 2. Під час внесення інформації про населений пункт, де Ви перебуватимете під час проведення ЗНО, пам’ятайте, що з урахуванням цієї інформації здійснюватиметься Ваше закріплення за пунктами проведення ЗНО.

6. ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ФОРМУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ, ВАМ ПОТРІБНОРОЗДРУКУВАТИ:

– бланк реєстраційної картки;
– контрольно-інформаційний лист.
– бланк реєстраційної картки;
– контрольно-інформаційний лист.

7. ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ.

До початку рукописного оформлення реєстраційної картки перевірте правильність зазначених у ній даних, які Вами було введено за допомогою клавіатури. Якщо Ви помітили помилку(-ки), виправте її(-їх), повернувшись до реєстраційної форми, та роздрукуйте реєстраційну картку та контрольно-інформаційний лист ще раз. Реєстраційна картка оформлюється українською мовою!

8. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ:

‒ власноруч (від руки) напишіть заяву, у якій засвідчить своє бажання бути зареєстрованим(-ою) для участі в ЗНО, підтвердить факт ознайомлення з Порядком проведення ЗНО;
‒ нижче заяви вкажіть дату її написання, а також засвідчить її особистим підписом;
– у спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейте дві фотокартки для документів розміром 3 х 4 см.

9. НАДСИЛАННЯ ДО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ.

Після завершення підготовки комплекту документів віддайте його відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте. 
Після отримання від випускників комплектів реєстраційних документів, відповідальний формуєСПИСОК осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, та надсилає в установлені строки до ДпРЦОЯОсписок випускників, засвідчений підписом керівника та печаткою ЗНЗ і комплекти їхніх реєстраційних документів (дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Підготувавши комплект реєстраційних документів, надішліть його рекомендованим листом у встановлені строки, на таку адресу: а/с 374, м. Дніпро, 49000 (дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

 

10. ВІДСТЕЖЕННЯ СТАНУ ОБРОБКИ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ.

Дізнатися про стан обробки реєстраційних документів Ви зможете в он-лайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті за номером реєстраційної картки.

11. ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ РЕЄСТРАЦІЮ

За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО виготовить та надішле за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де Ви навчаєтеся, такі документи: 
– реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;
– Сертифікат ЗНО-2017; 
– інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік».
За умови успішної реєстрації Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) надішле за адресою для кореспонденції, яку Ви вказали у реєстраційній картці, такі документи: 
– реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;
– Сертифікат ЗНО-2017; 
– інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік».

Категорії осіб, документи про підтвердження реєстрації яких зберігаються в регіональному центрі.

Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому! Зайти на інформаційну сторінку також можна скориставшись кнопкою на нашому сайті. Інформаційна сторінка є особистим джерелом інформації для кожного учасника ЗНО. Вона містить у собі реєстраційні дані особи, з неї учасники ЗНО роздруковують запрошення-перепустки до пунктів ЗНО, а після проходження ЗНО – інформаційну картку з результатами ЗНО.

12. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДАНИХ

За потреби, до 31 березня 2017 року Ви можете здійснити перереєстрацію. Для цього Вам потрібно: внести зміни до реєстраційних даних  за допомогою спеціального сервісу, розміщеному на веб-сайті УЦОЯО, сформувати та оформити нову реєстраційну картку та повторно підготовити комплект реєстраційних документів, що має містити:нову реєстраційну картку, отриманий раніше Сертифікат ЗНО-2017, що анулюється, інші документи, які подавалися під час попередньої реєстрації (у випадку зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження ЗНО, додається документ, що підтверджує ці зміни)та

віддати документи відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте, для подальшої відправки до ДпРЦОЯО (дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті). відправити реєстраційні документи на адресуДпРЦОЯО (а/с 374, м. Дніпро, 49000
(дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

13. ВІДМОВА В РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО на підставі:

1) ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної 
в реєстраційній картці;
2) надання недостовірної інформації;
3) подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
4) відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (перереєстрації);
5) неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
6) неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО відповідно до медичного висновку***. 
У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації, Вам буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням повідомлення, де буде зазначено причину відмови, та документи, надані Вами для реєстрації.

***Увага! Особі з особливими освітніми потребами, для якої неможливо створити особливі (спеціальні) умови для проходження ЗНО, ДпРЦОЯО повертає не оригінал, а завірену копію наданого нею медичного висновку. 
Якщо Вам буде відмовлено в реєстрації, не пізніше 31 березня 2017 року, усуньте причини, що стали підставою для прийняття такого рішення та

віддайте оновлений пакет реєстраційних документів відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте, для подальшої відправки до ДпРЦОЯО(дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті). надішліть реєстраційні документи на адресу ДпРЦОЯО(а/с 374, м. Дніпро, 49000) (дата відправлення визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

14. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ В ЗНО ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ.

Якщо Ви через певні причини не можете взяти участь у ЗНО-2017, то надішліть до 17 квітня 2017 року до ДпРЦОЯО раніше отриманий Сертифікат ЗНО-2017 і заяву про відмову в реєстрації.
 

Усю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати за телефоном (056) 790–24–99, а також у соціальній мережі «ВКонтакте» у групі ЗНО 2017. Офіційна група ДпРЦОЯО (http://vk.com/zno_dnepr) або в соціальній мережі «Facebook» «Дніпропетровський РЦОЯО» (https://www.facebook.com/zno.dnepr)
Бажаємо успіху!

За матеріалами сайту http://dneprtest.dp.ua

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Ресурси вчителів
 • Блог директора школи Школьної Валентини Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Різниченко Юлії Сергіївни
 • Блог вчителя початкових класів Лифар Римми Олександрівни
 • Блог вчителя англійської мови Овдієнко Марії Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Заяць Наталії Володимирівни
 • Блог вчителя математики Плющ Валентини Федорівни
 • Блог вчителя початкових класів Усової Ольги Миколаївни
 • Сайт вчителя інформатики Бєльської Ольги Володимирівни
 • Сайт МО вчителів математики, фізики та інформатики
 • Сайт вчителя початкових класів Кліпіліної Неллі Олександрівни
 • Сайт вчителя географії Рибальченко Оксани Сергіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Попитайленко Лідії Валентинівни
 • Блог вчителя російської мови та зарубіжної літератури Осінцевої Наталії Олексіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Громенко Надії Іванівни

 • Друзі сайту
 • Мы на Wiki
 • Газета "Новини дня"
 • Каменка-Днепровская
  /городской портал/

 • Корисні посилання

  чат


  200
  Незабываем скачать "Правила чата" Скачать Мини-чат ucoz

  Вхід до пошти
  Офіційний сайт


  © 2019