Середа, 08.04.2020, 16:46

Вітаю Вас Гість | RSS

  Комунальний заклад 
 " Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3" 
  Кам'янсько-Дніпровської міської ради 
  Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області

Головна | Історія школи | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Свята України
Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Програми

OperaFirefoxGoogle ChromeDownload Master
QIPSkypeµTorrentTeamViewer
Dr.Web CureITAvira AntiVirTotal CommanderCDBurnerXP
PicasaIrfanViewCheMaxDAEMON Tools
AIMPKMPlayerBSplayerK-Lite Codec Pack

Установить себе такой Блок
Скрипты и HTML для uCOz

Погода
Каменка-Днепровская

Посетители

Історія Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 починається в далекому 1936 року. Першим директором школи був Галкін Микола Андрійович, який із стін школи пішов на Велику Вітчизняну війну і, на жаль, не повернувся.
У той час школа була українською. Основний контингент учнів складали вихованці дитячого будинку ім. Н. Крупської. Приміщень не вистачало, заняття проводилися у дві зміни. А оскільки це була єдина школа з українською мовою навчання, учні приходили з віддалених районів. Не вистачало підручників і тому учні на кожному уроці писали дуже багато конспектів. У класах було по 40-45 учнів.
У 1940 році ввели оплату за навчання у розмірі 150 карбованців. Через це багато учнів вимушені були покинути школу. В роки Великої Вітчизняної війни директором школи була Віра Олексіївна Дмитрієва. В цей період школа виконувала ще й роль зерносховища. Лише в одній кімнаті проходили заняття, а у другій мешкала вчителько Ганна Григорівна, Одинцова зі своєю подругою.
В після воєнні роки на посаду директора неповної середньої школи №6 був призначений Феодосій Несторович Щербань. В той час школа була розташована в колишньому примішенні сільуправи, в теперешній час ця будівля належить міській гімназії «Скіфія». 1946-1948 роки стали найтяжчими в історії школи. В державі панувала розруха. Та школа, все ж таки, існувала.
Школярі своїми руками відремонтували будівлю, взимку приносили дрова для її опалювання. У літній час учні знищували на колгоспних полях гризунів, підбирали колоски, що залишилися, брали участь в зборі металобрухту і макулатури.
У 1953-1954 роках відбувся перший випуск 10 класу. Донині вона була восьмирічною, знаходилася в будівлі, де зараз розташовується Кам’янсько-Дніпровська державна податкова адміністрація. Учні займалися у дві зміни. Уроки закінчувалися після 20 години, потім проводилися заняття кружків. Директором у той час був призначений Демид Олексійович Новіков, а завучем Роман Васильович Олексенко.
1 вересня 1955 року розкрила двері нова будівля школи. Майбутня першокласниця Чернова Тамара урочисто перерізувала червону стрічку будівлі, в якій зараз і знаходиться основний корпус школи.
У Кам’янсько-Дніпровському районі наша школа славилася своїм хором зі 120 чоловік, який виступав з класичним репертуаром на районних і обласних оглядах художньої самодіяльності. Керував хором Іван Олексійович Білий. У школі завжди працювали багато наочних і технічних кружків. Особливо виділявся авіа- і ракето-модельні кружки, якими керував Василь Васильович Піліпенко. І ця робота принесла свої результати: В'ячеслав Трусов, Леонід Бугаєв, Валерій Одінцов пов'язали своє життя з літакобудуванням, а також із створенням космічних апаратів. Була організована виробнича бригада, під керівництвом Марії Олексіївни Мироненко. П'ять років в школі учні під керівництвом Килі Василівни Москаленко вирощували черв'яків тутового шовкопряда. На зароблені гроші організовувалися екскурсії до Москви, Києва і інших міст.
У 1961-63 роках був завершений перехід до 9-ти- і 11-ти-річної освіти. Весною 1962 року, наказом РВНО, школа була визначена як опорна. До нас в гості приїзжали директори, завучі, вчителі з інших шкіл району вчитися новим сучасним методам і прийомам виховання. Високий прапор школи несли Євгенія Василівна Левкоєва, Ніна Семенівна Щербак, Тамара Іванівна Микало, Ганна Григорівна Одинцова, Георгій Михайлович Кавєлін, Таїсія Гаврилівна Подзолко, Леонід Петрович Щербак, Галина Федосеєвна Фоміна, Василь Піменович Голуб. В ті роки в школу прийшли працювати завжди енергійний Василь Піменович Голуб і ініціативна старша піонервожатая Бойко Алла Володимирівна. У школі з'явилася традиція, яка існує і до цього дня - проводити спортивне свято з виходом на природу.
Вчителі і учні заздалегідь обирали маршрут, де повинно проходити свято. З кожного класу обирали команду, яка на маршруті повинна була виконувати різноманітні завдання: пробігти стометрівку з рюкзаком за спиною, визначити азімут об'єкту, уміло надати меддопомогу, влучити в мішень і повернуться назад. Хлопці і дівчата і зараз з нетерпінням чекають це свято, яке традиційно проводять у вересні.
Впродовж багатьох років в школі працював клуб «Меридіан», в якому були різні секції і які з величезним задоволенням відвідували хлопці. Це були географи-краєзнавці, історики-краєзнавці, біологи-краєзнавці, літератори, археологи. Учні збирали колекції корисних копалини, встановлювали економічні зв'язки радгоспу «Кам'янка», дізнавались історії назв вулиць міста. Знахідки учнів стали основою для створення міського музею.
Досвідчений директор Кузьма Фокієвич Микало, за свої заслуги перед школою був нагороджений трьома орденами і медалями, значком «Відмінник освіти». Кузьма Фокиевіч приділяв багато уваги патріотичному вихованню учнів. Окрім цього, він умів красиво танцювати. На вечорах, що проводились, він був найкращим танцюристом. На танець міг запросити і учениць і вчительок. Завжди умів створити хорошу атмосферу, підняти настрій.
У 70-х роках школою керував Георгій Михайлович Кавєлін, Марія Родіонівна Свірідова була завучем, а організатором Тамара Федорівна Бугрова. В ті роки був зібраний грамотний і мудрий колектив: Марія Максимівна Лагодка, Леонід Петрович Щербак, Надія Андріївна Денисенко, Надія Савельївна Грібкова, Таїсія Михайлівна Троян, Іван Дмитрович Мороз, Олександр Іванович Шпортій, Валентина Василівна Ярофєєва, Лілія Володимирівна Харакозова і багато інших.
Цей сильний і згуртований колектив виховав немало сильних осіб, які досягли в своєму житті висот, наприклад: Оля Акімова, Сергій Бойко, Людмила Гусєва, Ольга Добровольська, Галина Чернікова, Володимир Сірко, Павло Малієнко, Іван Коренєв, Людмила Караван, Ірина Добровольська, Сергій Троян. І тоді, і зараз їм була до снаги будь-яка справа.
У 80-х роках керувала школою приваблива Катерина Савельевна Романіченко. Школа була предметом наслідування. На всіх наочних олімпіадах, спортивних змаганнях вона займала призові місця. Завучем тоді була Грібкова Надія Савельївна, організатором Литвиненко Зинаїда Матвіївна.
З року в рік перші місця, серед шкіл району, займала шкільна виробнича бригада, якою керувала Тетяна Леонтьєвна Сєліна. Учні обробляли 30 га саду, 20 га молодого саду, 10 га ягідника.
Завдяки Катерині Савельївні, колектив працював в чіткому і грамотному режимі. Саме в ті роки випускники школи були нагороджені 20 золотими і 15 срібними медалями. І це не випадково! Такий керівник зумів створити методику викладання і отримання знань на високому рівні.
Цей директор був справжнім вчителем і справедливим керівником. Багато її учнів поступили в педагогічні вузи і повернулися працювати в стіни рідної школи. На сьогоднішній день в школі працює 19 випускників школи.
У 1988 році директором школи був призначений Микола Григорович Пархоменко, а Любов Петрівна Павленко - завучем. Будь-яка школа району могла позаздрити матеріально-технічній базі, яку створив Микола Григорович. За цей час була побудована нова будівля їдальні, майстерня для занять праці, відкритий комп'ютерний клас.
І ось тепер школою керує молодий та енергійний директор - Сергій Григорович Танько. Заступники директора з учбової та виховної роботи Коптєва Алла Васильєвна та Панкєєва Алла Володимирівна. Продовжуючи традиції попереднього директора, в школі зявився другий компютерний клас, футбольне поле, заняття фізкультури проходять на тренажерах під відкритим небом.
І не дивлячись на те, що школі більше 70 років, вона залишається молодою. Адже кожного року 1 вересня у школу вбігає нове покоління, яке несе радість, сміх, завзяття і велику енергію!
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Ресурси вчителів
 • Блог директора школи Школьної Валентини Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Різниченко Юлії Сергіївни
 • Блог вчителя початкових класів Лифар Римми Олександрівни
 • Блог вчителя англійської мови Овдієнко Марії Валентинівни
 • Блог вчителя початкових класів Заяць Наталії Володимирівни
 • Блог вчителя математики Плющ Валентини Федорівни
 • Блог вчителя початкових класів Усової Ольги Миколаївни
 • Сайт вчителя інформатики Бєльської Ольги Володимирівни
 • Сайт МО вчителів математики, фізики та інформатики
 • Сайт вчителя початкових класів Кліпіліної Неллі Олександрівни
 • Сайт вчителя географії Рибальченко Оксани Сергіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Попитайленко Лідії Валентинівни
 • Блог вчителя російської мови та зарубіжної літератури Осінцевої Наталії Олексіївни
 • Сайт вчителя початкових класів Громенко Надії Іванівни
 • Блог педагога-організатора Хижняк Тетяни Григорівни
 • Блог вчителя зарубіжної літератури Панкєєвої Алли Володимирівни
 • Блог вчителя математики Чулкової Віти Вікторівни
 • Блог вчителя історії Чулкова Володимира Миколайовича

 • Друзі сайту
 • Мы на Wiki
 • Газета "Новини дня"
 • Каменка-Днепровская
  /городской портал/

 • Корисні посилання

  чат


  200
  Незабываем скачать "Правила чата" Скачать Мини-чат ucoz

  Вхід до пошти
  Офіційний сайт


  © 2020